web - odkazy

ZPRACOVÁNO S POUŽITÍM VYHLEDÁVAČE SEZNAM.CZ

Archinet.cz

Internetový magazín o architektuře a společnosti.
www.archinet.cz/

Architektura, stavitelství, byznys

Internetový portál je určený hlavně profesionálům v oblasti architektury a stavebnictví, podnikatelům na tomto segmentu trhu i studentům. Obsah tvoří články, aktuality, katalog výrobků, databáze firem, diskusní fórum, kalendář událostí a organizér.
www.asb.sk

AZ-Podlahy.cz

Časopis o podlahách, podlahy, podlahové krytiny, plovoucí podlahy, parkety, palubky, koberce, obklady, dlažba, korek, dřevo, laminát, PVC, linoleum, čisticí zóny, speciální podlahy, technologie, pokládka, povrchová úprava, tmely, lepidla, nátěry, laky.
www.az-podlahy.cz

Beton TKS

Technologie, konstrukce, sanace. Časopis o rozvoji technické úrovně betonového stavitelství v ČR a o použití betonu jako ekologického a recyklovatelného stavebního materiálu.
www.betontks.cz

Časopis ASB

Časopis ASB je revuí stavebnictví, architektury a developingu. Vedle informací o investicích, projektech a realizacích, architektuře a designu, přináší také analýzy trhu a stavebně technická témata.
www.casopisasb.cz

Časopis Interiér

Architektura, projektování a realizace stavebních části interiéru staveb, včetně použitých materiálů a technologií. Přináší informace na vysoké technické a estetické úrovni, novinky pro stavební práce v interiéru v celé šíři problematiky.
www.mise.cz/interier

Domácí dílna

Domácí dílna je server pro ty, kteří chtějí doma přestavovat, opravovat, renovovat a to vlastnoručně. Návody, recenze, tipy a triky, informace. Kalendář akcí, katalog firem, bazar a rady odborníka.
www.domacidilna.cz/

Dům a byt

E-časopis se zaměřením na byt, rodinný dům, hypotéky, zahradu, kuchyně a koupelny. Články jsou doplněny fotogalerií. Tvůrci projektu jsou časopisy Můj dům, Moderní byt, Svět koupelen, Svět kuchyní.
www.dumabyt.cz

Dům a zahrada

Měsíčník Dům a zahrada mapuje již přes 12 let stavební trh v rodinných domech v České republice a určuje trendy v oboru. Žádný jiný časopis o rodinných domech tolik čtenářů.
www.dumazahrada.cz

e-Architekt

E-Architekt přináší každodenně informace o architektuře, stavitelství, urbanismu, umění, aktuálních výstavách.
www.e-architekt.cz

Ekologické bydlení

Internetový magazín věnující se tématům jako ekologie, zelené a zdravé bydlení, nízkoenergetické domy, zelená energie, alternativní a obnovitelné zdroje, úsporné spotřebiče.
www.ekobydleni.eu/

E-Novostavby

Server o novostavbách v České republice a jejich problémech. Přinášíme nové poznatky nejen z výstavby novostaveb, ale také pokukazujeme na jejich přednosti i nedostatky.
www.e-novostavby.cz

Fasády

Časopis zabývájicí se architektonickým řešením fasád budov a otvorových výplní slovem i obrazem, doplněný o materiály a technologie. Je určen především odborníkům působícím v oborech zabývajících se obvodovými plášti budov.
www.mise.cz/fasady

Hyperbydleni.cz

Magazín o bydlení a nemovitostech: byty, domy, chalupy, kanceláře, architektura. A desítky dalších článků o vybavení interiérů: domácí elektrospotřebiče, nábytek, koupelny, kuchyně, ložnice.
hyperbydleni.cz

Ideon

Diskusní portál - vzniká jako studentský projekt na podporu komunikace a zpřehlednění zdrojů informací v oblasti architektury.
www.ideon.cz/

IndustryNet.cz

ABC Stavebnictví a strojírenství - podrobné informace o firmách a trendech v jednotlivých odvětvích stavebnictví a strojírenství, novinky na trhu, technické zajímavosti, volné kapacity.
www.industrynet.cz/

Komunikace a doprava

Internetový zpravodaj. Dopravní řešení a stavby.
www.izdoprava.cz

Konstrukce

Architektura, projektování, ocelové a stavební konstrukce, mosty a tunely, hliník, nerez, sklo, povrchové úpravy a svařování, dělení, hutní a nerez materiály, stroje a nářadí, vzdělávání.
www.konstrukce.cz

Lidová architektura

Server je věnován urbanistické, architektonické a stavebně-konstrukční podstatě našich vesnických sídel, která jim vtiskla jejich charakteristický výraz přetrvávající od samého úsvitu našich dějin až zhruba po první třetinu 20. století.
www.lidova-architektura.cz/

O pražských domech

Fotografie domů, ulic, koutů a panoramat z Letné, Holešovic, Bubenče a Troje.
langweil.info/

Obývací pokoj

Průvodce zařizováním nového či renovací staršího obývacího pokoje.
www.obyvacipokoj.info

Podlaháři.cz

Články o podlahách, poradna, bazar, diskuzní fórum. Kalendáře akcí, školení. Podlahářské firmy. Laminátové podlahy, korkové a dřevěné podlahy, xylolit, linoleum, členění podlah.
www.podlahari.cz

Soft report

Projektování ve stavebnictví a architektuře. Informační a technický portálový server pro podporu informačních technologií ve stavebnictví a architektuře.
www.softreport.cz/

Spektra

Odborný časopis o nátěrových hmotách. Akuální novinky, fasády, interiéry, barvy, laky, lazury, povrchové úpravy, seznamy odborných firem.
www.ispektra.cz

Stavební fórum

Internetový časopis o realitním trhu, architektuře, developmentu a souvisejících oborech vycházející každý den
www.stavebni-forum.cz

Stavební technika

Informace z oboru stavebních a zemních strojů, texty zaměřené na stavební nářadí, technické příslušenství a další pomocné stavební konstrukce.
stavebni-technika.cz

Stavebnictví a interiér

Články od lednového čísla roku 2001 (možno třídit a prohledávat podle mnoha kritérií), kontakty na výrobce stavebních materiálů, novinky ve stavebnictví, další informace.
si.vega.cz

Staveniště.cz

Architektura, stavba a bydlení. Info web pro stavbu, rekonstrukce a modernizaci, pro laickou i odbornou veřejnost. Interiér, stavby, stavební materiál, návody a rady, financování staveb, stavební legislativa, semináře a výstavy, odborný tisk.
www.staveniste.cz

STAVIT

Stavařský rozcestník. Odkazy na stavební firmy, projektanty a architekty, stavební materiály a hmoty, stavební spoření, nemovitosti, technická literatura, software, mechanizace, školy, výstavy a veletrhy, úřady, nábytek a interier. Diskusní fórum.
www.stavit.cz

Stavitel.iHNed.cz

Stavební technologie, materiály, stavební stroje, nářadí a mechanizace. Změny ve stavební normalizaci.
stavitel.ihned.cz

Střechy, fasády, izolace

Specializovaný stavební měsíčník, určeným především profesionálům ve stavebnictví. Zabývá se problematikou střech, fasád a izolací v širokých souvislostech.
www.mise.cz/strechy

Studny-povoleni.cz

Informace o studnách, povolení, legalizace, poradenství zdarma.
www.studny-povoleni.cz

Superinfo.cz

Magazín o stavebních materiálech a technologiích. Informační server. Databáze firem a institucí z oboru.
www.superinfo.cz/

Vseprovasdum.cz


Články a informace o bydlení, typech staveb, stavebních materiálech, vše pro dům, byt, hobby i zahradu. Oborový katalog firem podle lokalit.
www.vseprovasdum.cz